Vivense Česká republika

Jsme jedním z předních evropských prodejců designového nábytku a hledáme partnery pro rozšíření naší působnosti. Na Vivense disponujeme miliony zákazníků po celém světě a máme rozsáhlý katalog nábytku a dekorací. Staňte se partnerem Vivense Salespoint ještě dnes a připojte se k jednomu z nejrychleji rostoucích maloobchodních prodejců na světě.

Co je to Vivense Salespoint?

Místo, kam mohou zákazníci přijít a poznat naši značku osobně. Mohou si osahat naše produkty, posedět si na nich a vyzkoušet si to nejlepší, co na Vivense nabízíme.

Co očekáváme od partnera Vivense Salespoint?

  • Alespoň 3 roky zkušeností v nábytkářském průmyslu.
  • Minimálně 400 m² obchodních prostor k dispozici.
  • Schopnost zaměstnat zkušený prodejní tým.

Všem kandidátům na partnerství Salespoint odpovíme do 1 měsíce.

Jak probíhá otevření prodejního místa Vivense Salespoint?

  • Partner Salespoint zadá objednávku na produkty, které budou vystaveny v jeho prodejně.
  • Začneme s výstavbou a výzdobou.
  • Nainstalujeme loga a nápisy značky Vivense.
  • Zaškolíme prodejní tým o Vivense a našich systémech.
  • Uvedeme adresu pobočky na webové stránky Vivense a zákazníky na ni nasměrujeme.

Kolik si měsíčně vyděláte provozováním prodejního místa Vivense?

Výše provize se liší v závislosti na regionu, ve kterém se prodejna Vivense Salespoint nachází. Provize z prodeje bude vyplácena měsíčně. Provizi lze získat dvěma způsoby:

  1. Prodej v prodejně
  2. Online prodej v regionu, kde se prodejna nachází.

Hlavní odpovědností Salespoint Partnera je generování prodeje. O dodání produktu, dopravu k zákazníkovi, montáž a další poprodejní služby se postaráme my. Prodejní místa, která jsou součástí sítě Vivense, budou mít přístup k celému katalogu výrobků Vivense, a to i v případě, že výrobky nejsou v prodejně vystaveny.

Máte zájem o otevření prodejního místa Vivense nebo máte jakékoliv dotazy k tomuto procesu? Ozvěte se na info@vivense.cz.

Registrace k odběru newsletteru

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a nezmeškejte naše atraktivní nabídky. Registrací zároveň získáte poukaz 200 Kč na Váš první nákup!

S přihlášením k odběru souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů. Platí pro objednávky nad 1 000 Kč.