Jsme jednou z předních evropských společností se zaměřením na obchodování s nábytkem na internetu. Máme jedinečný obchodní model, díky kterému jsme v roce 2022 učinili přes 2 miliony dodávek. Kombinujeme zkušenosti z online prodeje a interiérového servisu z našich showroomů.

Jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům v České republice nabídnout náš široký výběr nábytku a doplňků jak na Vivense.cz, tak v naší mobilní aplikaci.

KDO JSME/POZNEJTE VIVENSE

ŠIROKÝ VÝBĚR

Náš sortiment sami pečlivě vybíráme, zajišťujeme dodání i poprodejní servis, a to díky našim skladům o rozloze víc než 110 000 m². Díky tomu nabízíme širokou škálu produktů od mnoha vybraných výrobců. Stačí si jen vybrat.

EFEKTIVITA ZA LEPŠÍ CENY

Díky našemu unikátnímu obchodnímu modelu jsme schopni omezit veškerou neefektivitu ohledně sourcingu a realizace, a nabídnout tak našim zákazníkům férové ceny.

NAŠE HODNOTY

Respektujeme životní prostředí

Odpovědnost za životní prostředí bereme nesmírně vážně a neustále hledáme způsoby, jak dopad naší činnosti na životní prostředí minimalizovat.

Podporujeme kulturní dědictví

Obchodujeme ve více než 10 zemích světa. Ve všech respektujeme a podporujeme kulturní dědictví. Díky tomu si totiž jako lidé dokážeme hlouběji porozumět.

Podnikáme se zaměřením na člověka.

Vy jste pro nás nejdůležitější. Snažíme se nabízet bezkonkurenční zákaznický servis. K přáním našich zákazníků přistupujeme vždy s úctou. Vytváříme prostor, ve kterém se mohou všichni bez rozdílu cítit skvěle, a kde vždy najdou přesně to, co hledají.

Žít hezky si zaslouží každý. Nakupte u nás a dovolte si žít hezky i vy.

Registrace k odběru newsletteru

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a nezmeškejte naše atraktivní nabídky. Registrací zároveň získáte poukaz 200 Kč na Váš první nákup!

S přihlášením k odběru souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů. Platí pro objednávky nad 1 000 Kč.